top of page

מנעולן בתל אביב

מנעולן - אבירם

צריך מנעולן?
מהיר, אמין וזול במיוחד?
התקשר עכשיו:

054-9361242

  • המנעול תקוע? איבדת מפתח? הדלת נטרקה?

  • מחפש מנעולן בתל אביב שיגיע במהירות האפשרית?

  • בעל מקצוע יעיל, אמין ומקצועי? (וזול)

 

נתקעת מחוץ לבית? במקום לבזבז זמן יקר, התקשר עכשיו לאבירם המנעולן. שירות מהיר, יעיל ומקצועי תוך 15 דקות אצלך. מנעולן באישור המשטרה עם שירות 24 שעות ביממה - גם באמצע הלילה וגם בסופ"ש. מחירים אטרקטיביים ותמיד עם חיוך.
מחירים ללא תחרות!

למה לעבוד דווקא עם אבירם?

אבירם המנעולן - שירות 24 שעות ביממה
 

תפקידיו של המנעולן


פריצת דלת – במקרים בהם דלת הכניסה או אחת מדלתות הבית אינה נפתחת פורץ מנעולים בתל אביב יגיע אליך ויפרוץ את הדלת. לדלת שאינה נפתחת יכולות להיות מספר סיבות. ברוב המקרים מדובר פשוט במפתח שאבד או נגנב, אך ישנם מקרים בהם נשבר מפתח בחור המנעול או שיש צורך בהחלפת מנעול תקול שאינו מאפשר את פתיחת הדלת.

כשפורצים את הדלת אין זה אומר שצריך לשבור את המנעול, הפעולה הזו אולי תביא לכך שהדלת תיפתח אך היא תעשה נזק גם למנעול וגם לדלת. פריצת דלתות דורשת מהמנעולן מומחיות ומקצועיות. בשלב הראשון עליו לאבחן את התקלה, את סוג הדלת ואת סוג המנעול, בהתאם לכך לבחור את כלי העבודה המתאימים. רק לאחר מכן הוא מתחיל בפריצת המנעול.

בדרך כלל הפריצה כוללת פירוק המנגנון של הדלת, הוצאת הצילינדר, הסטת הבריח מהמשקוף ופתיחת הדלת. במידה והדלת לא נפתחה בעקבות תקלה בצילנדר, שדורשת החלפת צילינדר, מחליף המנעולן את הצילנדר לאחר הפריצה.

פריצת דלת הרכב – ישנם רכבים שננעלים באופן אוטומטי מספר דקות לאחר שיוצאים מהרכב. זה טוב אם שכחת לנעול אותו, אבל לא טוב כשהרכב ננעל עם המפתחות בפנים.

אלו לא המקרים היחידים שהם יש צורך בפריצת דלת הרכב, גם המנעולים המצוינים המותקנים כיום ברכבים יכולים להיתקע ולא לאפשר לבעל הרכב להיכנס לתוכו. במקרים אלו מזמינים פורץ מנעולים בתל אביב כמו אבירם המנעולן!  מומחה בפריצת רכבים מכל סוג.

 

פריצת כספות – תתפלא לשמוע אך גם את הכספות הנחשבות למוגנות ביותר ניתן לפרוץ. מנעולן בתל אביב כמו אבירם הוא הפתרון עבורך. פריצת כספות אינה מהירה כל כך כמו פריצת דלתות אך היא אפשרית. לא כל המנעולנים יודעים לפרוץ כספות וחשוב לבדוק לפני הזמנת המנעולן אם הוא מומחה גם לפריצת כספות מסוגים שונים.

התקנת צילינדר – התקנת הצילינדר נחשבת לפעולה פשוטה שניתן לבצע לבד. למרות זאת מומלץ להזמין מנעולן בתל אביב שיבצע את העבודה. כשמנעולן מקצועי כמו אבירם מתקין את הצילינדר, אתה יכול להיות רגוע שהדלת ננעלת כמו שצריך ולא יהיו תקלות או חמור מכך פריצה של גנב בעקבות התקנה שגויה.

איתור תקלות – ניתן להקדים תרופה למכה ולהזמין את המנעולן עוד לפני שהדלת תתקע ולא תצליח לפתוח אותה. אם אחת מדלתות הבית, המשרד או הרכב נתקעת לפעמים, אם קשה לך לסובב את המפתח בחור המנעול או להכניסו לחור המנעול כדאי שתזמין את אבירם, מנעולן בתל אביב, לפני שיהיה צורך להזמין את השירות בדחיפות עבור פריצה.

מנעולים הם דבר שנשחק עם השנים, לכן אם נראה לך שיש תקלה במנעול הזמן מנעולן שיבדוק אותו, במקרים מסוימים ניתן לתקן את התקלות ובמקרים אחרים יש צורך להחליף צילינדר.

צילינדרים נפוצים בשוק:

רב בריח - מנעול בסיסי
מנעולן בתל אביב - אבירם המנעולן
צילינדר YALE
מולטילוק - המלצה של מנעולן בתל אביב

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מנעולן?


אמינות – מנעולן חייב להיות אמין מתוקף תפקידו, לכן כל מנעולן חייב בתעודה וברישיון מטעם משטרת ישראל. רישיון זה מעיד על כך שהמנעולן לא יעשה שימוש לרעה בידע שברשותו ושלקוחותיו יכולים לסמוך עליו כשהוא מגיע לפרוץ את דלת ביתם.


מקצועיות פורץ מנעולים בתל אביב הינו בעל מקצוע שיודע את העבודה ולא משתמש בשיטות ישנות לפריצת הדלת. כיום ניתן לפרוץ כל דלת במהירות וביעלות מבלי להרוס את המנעול או את הדלת ומבלי להשאיר סימני פריצה.

המקצועיות באה לידי ביטוי קודם כל באיתור התקלה, אבחון סוג הדלת והמנעול ולאחר מכן בפריצה. תחום המנעולנות הוא תחום שמתפתח כל הזמן, מנעולן מקצועי ממשיך להתמקצע וללמוד כל הזמן.

שעות וימי עבודה – לעיתים הצורך בהזמנת פורץ מנעולים בתל אביב מופיע באמצע הלילה או בסוף השבוע. אין סיבה שתחכה עד הבוקר כדי לפרוץ את הדלת. אבירם המנעולן עובד 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה. לא משנה מתי אתה צריך את שירותו הוא יגיע בכל שעה לפרוץ ולתקן את המנעול.

זמן הגעה – ישנם מנעולנים המתחייבים לזמן הגעה קצר. כדי לצמצם עוד יותר את זמן ההגעה מומלץ שתזמין עכשיו את אבירם, מנעולן בתל אביב שמספק שירות באזור מגוריך.
 

שירות מהיר 24/7 התקשר עכשיו: 054-9361242

החשיבות של זמן הגעה קצר


במקרים של דלת שאינה נפתחת זמן ההגעה יכול להיות קריטי. במקרה הפשוט מדובר באדם שהגיע הביתה או לרכב, הוא ממהר מאוד ואינו יכול לפתוח את הדלת. אך ישנם מקרים בהם מהירות ההגעה יכולה להיות מצילת חיים.

ישנו סיפור על מנעולן שהגיע לפרוץ דלת של אישה מבוגרת שלא פתחה את הדלת. בתה שהגיעה לבקרה ולא קיבלנה מענה בדפיקה על הדלת או בטלפון, הזמינה אותו בדחיפות כדי שיפרוץ את הדלת ובמקביל הזמינה אמבולנס.

המנעולן הגיע במהירות ופרץ את הדלת, בפנים שכבה האם על הרצפה, היא נפלה ולא הצליחה להגיע לדלת או לטלפון. חייה של אותה אם ניצלו בזכות תושיית הבת ובזכות השירות המהיר של המנעולן.

נכון שלא בכל מקרי הפריצה מדובר בחיים או מוות אך גם אם אין שום דבר לחוץ, להיתקע מחוץ לבית או לרכב זה לא דבר נעים בכלל והמתנה ארוכה הופכת את הסיטואציה לנעימה עוד פחות.

bottom of page