top of page

למה לבחור בנו?

צריך מנעולן?
מהיר, אמין וזול במיוחד?
התקשר עכשיו:

054-9361242

 • המנעול התקלקל והדלת נתקעה?

 • מחפש מנעולן מקצועי?

 • מעוניין במנעולן אדיב ומהיר?

 

כשיש צורך בשירותו של מנעולן נדרשים אמינות, מקצועיות ושירות מהיר! בכל אלה, אין תחליף לאבירם המנעולן. עם ניסיון מוכח והמלצות, אתה יכול להיות בטוח שבחרת טוב.
מחירים ללא תחרות!

 

היכן נתקעת? איזורי השירות - לחץ כאן

פריצת מנעולים מכל סוג - לחץ כאן

התקשר עכשיו -
054-9361242

מתי מזמינים מנעולן?

 

ישנם מספר מקרים בהם אתה צריך שירות של פורץ מנעולים מקצועי:

 • פריצת דלתות – המנעולן מספק שירותי פריצת דלתות בית, דלתות פנים הבית ודלתות רכב. הסיבות להזמנת פריצה הן שונות, איבוד מפתח, מנעול שלא ניתן לפתוח או לנעול ועוד.

  במקרה של פריצת דלתות יבדוק קודם כל המנעולן כי הוא מדבר עם בעל הנכס או בעל הרכב, לאחר מכן יתשאל את הלקוח לגבי סוג התקלה, סוג הדלת והמנעול.

  במידה וניתן, המנעולן יתדרך אותך כיצד ניתן לפרוץ את המנעול לבד מבלי לפגוע בו. במידה ואין באפשרותך לפרוץ את המנעול לבד או שאינך מצליח, מגיע המנעולן במהירות ופורץ את הדלת.

  מנעולן מקצועי מבצע את הפריצה במהירות ומבלי לפגוע במנעול (אלא אם התקלה היתה במנעול מלכתחילה). השימוש בכלים המתאימים ובדרך הפריצה המתאימה הוא דבר קריטי בתהליך של פריצת מנעולים.

 

 • החלפת מנעולים – החלפת המנעולים נעשית במקרים של מעבר דירה, מנעול מקולקל או לאחר פריצה של גנבים לבית. המנעולן יודע כי מדובר במקרים שבהם יש לפעול בדחיפות ומגיע במהירות להחליף את המנעול. אבירם המנעולן יוכל להמליץ לך על המנעול האיכותי והמתאים ביותר עבור הדלת שלך.

 

 • תיקון מנעולים – לא כל מנעול מקולקל צריך להחליף מיד, אך חשוב שלא לדחות את תיקונו ולמנוע מצבים של מנעול שלא נפתח המצריך הזמנת פריצת מנעולים. שירות תיקון מנעולים יכול להיות הפתרון.

  המנעולים האיכותיים יכולים להחזיק מעמד שנים רבות עד שהם מתבלים ומתקלקלים. אך לעיתים תקלה קטנה יכולה לפגום בתהליך הנעילה, ורק מנעולן מקצועי ידע לאתר את התקלה ולתקנה מבלי צורך להחליף את המנעול.

שירות מנעולן בתל אביב

שירות מנעולן בגבעתיים

שירות מנעולן ברמת גן

שירות מנעולן בראשון לציון
 

יתרונות השירות

 

יתרונות השירות – למה לבחור באבירם?

 

 • זמן הגעה – במקרים של פריצת דלת בית או רכב זמן ההגעה יכול להיות קריטי. מעבר לחוסר הנעימות של המתנה בחדר המדרגות מבלי יכולת להיכנס לבית או לרכב הנעים והמוגן יכולים להיות מקרים קיצוניים בהם פריצת הדלת חייבת להתבצע באופן מיידי. לדוגמה ישנם רכבים שננעלים באופן אוטומטי לאחר מספר דקות.

  אם חלילה בתוך הרכב יושב ילד או קשיש שלא יכול לפתוח את הדלת באופן עצמאי ודלתות הרכב ננעלות יש צורך בפריצה מיידית. אבירם המנעולן מתחייב לזמן הגעה קצר באזור מרכז הארץ. הוא יגיע תוך זמן קצר בין אם מדובר במקרה חירום ובין אם לא.

   

 • שעות מתן השירות – לעיתים אנו זקוקים לשירות מנעולן בשעות לא קונבנציונליות, אם המנעול נתקע באמצע הלילה או שחזרנו מארוחת שישי וגילנו שפרצו לבית.

  אל דאגה, אבירם מנעולים נותן שירות עשרים וארבע שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע
  .
   

 • אמינות – אבירם מנעולים פועל באישור משטרת ישראל ומחזיק ברישיון לעבוד כמנעולן מטעמם. אין לך סיבה לחשוש! המנעולן לא יעשה שימוש לרעה לא בידע המקצועי שלו ולא במה שראה כשהגיע לביתך להחליף מנעול.
   

 • פתרון לכל בעיה – כאמור, מנעולן מספק שירותי פריצת דלתות, החלפת מנעולים מסוגים שונים ותיקון מנעולים. לכל תקלה במנעול יש פתרון. החוכמה היא לדעת לאבחן את התקלה ולהתאים לה את הפתרון.

  יתרונות השירות של אבירם המנעולן כוללות גם אחריות לעבודה, כך שלאחר תיקון או החלפת המנעול אתה יכול להיות בטוח שהמנעול תקין וימשיך להיות כזה לעוד הרבה זמן וגם אם לא יש בידך אחריות.

   

 • תיקון תקלות והחלפת כל סוגי המנעולים – אנחנו רואים רק חלק קטן של המנעול. אך מנגנון המנעול מורכב מחלקים רבים וכולם יכולים להינזק או להישחק עם השנים. המנעולן יודע לזהות את סוג המנעול וסוג התקלה ולתקנה.

  במידת הצורך המנעול יוחלף בחדש, אך לא כל מנעול מתאים לכל דלת. מנעולן מקצועי יודע להתאים את המנעול החדש לדלת שלך. לאבירם המנעולן מגוון סוגי מנעולים שניתן להתאים לכל סוגי הדלתות בארץ.

  מעוניין להחליף מנעול? (לחץ כאן)

   

 • מקצועיות – החלפת מנעול או פריצת דלת דורשת מיומנות ומקצועיות. אם המנעולן לא מכיר את כל סוגי המנעולים ונתקל במנעול שהוא לא מכיר הוא עלול לפגוע גם בדלת וגם במנעול. לכן חשוב שתזמינו מנעולן שמתקן ופורץ את כל סוגי המנעולים. מנעולן כזה לא ישאיר סימני פריצה ויתקן את המנעול בזריזות.
   

 • מחירים אטרקטיביים – המחירים משתנים לפי סוג השירות. עלות פריצת דלת עץ אינה זהה לפריצת דלת פלדלת או לפריצת דלת הרכב. המחירים אותם גובה אבירם מנעולים הם מחירים אטרקטיביים והוגנים שמגיעים יחד עם אחריות מלאה לעבודה.
   

 • שירות אדיב – כל לקוח יגיד לך שגם אם קיבל שירות מקצועי ואמין אך לא אדיב הוא לא ימליץ על איש המקצוע. המנעולן מתקן ופורץ את אחד הדברים החשובים לנו שמגנים עליך ועל רכושך ביום יום.

  אם העבודה נעשית באופן לא אדיב מבלי שאתה יכול לשאול שאלות ולהתייעץ עם בעל המקצוע, גם אם התקלה תוקנה, תשאר עם טעם מעט מר בתום מתן השירות.

  כולם רגילים ואף דורשים לקבל שירות אדיב, הדבר מאפשר לסמוך על בעל המקצוע ועל עבודתו. כשתפנה אל אבירם המנעולן תקבל שירות אדיב, נעים ומכל הלב.

   

 • מכירת מוצרים – המנעולן מוכר מוצרים רבים כמו מנעולים ושירותים שונים כמו שכפול מפתחות. המוצרים הנמכרים על ידי המנעולן הם מוצרים אמינים שישרתו אותך למשך שנים רבות.

 

 

נתקעת בחוץ? צריך סיוע מיידי?
התקשר עכשיו -
054-9361242

 

 

bottom of page